Plzeň Košutka-Globus 2018
Globus cup
Pozvánka | |||
---|---|---|---|
Liga: | Fire Sport | ||
Stránky pořadatele: | |||
Kdy: | 13. 05. 2018 10:00 | ||
Kontakt: | Daniel Štěpán, | ||
Telefon: | 605 372 732 | ||
Okres: | Plzeň-město | ||
Kraj: | Plzeňský | ||
Zadal: | Josef |
Mapa účastníků
Výsledky soutěže
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Manětín A | PS | 15,87 | 16,03 | 15,87 | |
2. | Letkov | PJ | 17,51 | 39,40 | 17,51 | |
3. | Ledce A | PS | 18,63 | 18,63 | 21,15 | |
4. | Obora A | PS | 20,93 | 20,93 | 23,22 | |
5. | Horní Bělá A | PS | 21,15 | 31,65 | 21,15 | |
6. | Chotíkov | PS | 21,34 | 21,34 | 35,66 | |
7. | Rybnice A | PS | 21,66 | 41,78 | 21,66 | |
8. | Horní Hradiště A | PS | 21,91 | 23,79 | 21,91 | |
9. | Nevřeň | PS | 23,89 | 23,89 | 33,16 | |
10. | Bolevec Plameňáci A | PM | 24,63 | 24,63 | 27,48 | |
11. | Rybnice B | PS | 26,14 | 29,05 | 26,14 | |
12. | Dolany | PS | 26,78 | 26,78 | 27,87 | |
13. | Bučí | PS | 31,89 | 31,89 | NP | |
14. | Bolevec Pinďule | PM | 31,97 | 31,97 | 40,59 | |
15. | Kaznějov | PS | 33,93 | 33,93 | 41,18 | |
16. | Manětín B | PS | 35,65 | NP | 35,65 | |
17. | Bolevec Plameňáci B | PM | 36,12 | NP | 36,12 | |
18. | Chrást | PB | 36,61 | 36,61 | NP | |
19. | Kožlany | PS | 40,75 | 50,14 | 40,75 | |
20. | Všeruby B | PS | 55,40 | 55,40 | NP | |
21. | Obora B | PS | NP | NP | NP | |
22. | Horní Hradiště B | PS | NP | NP | NP |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horní Hradiště | PS | 17,80 | 17,80 | 22,19 | |
2. | Horní Bělá A | PS | 18,28 | 18,28 | 23,98 | |
3. | Letkov A | PJ | 19,38 | 19,38 | 19,53 | |
4. | Ledce C | PS | 19,52 | 21,84 | 19,52 | |
5. | Dolany | PS | 19,84 | 23,27 | 19,84 | |
6. | Všeruby | PS | 21,21 | NP | 21,21 | |
7. | Ledce B | PS | 21,35 | 34,81 | 21,35 | |
8. | Zruč | PS | 21,82 | 21,82 | 29,49 | |
9. | Kaznějov A | PS | 22,43 | 22,43 | 26,09 | |
10. | Chotíkov | PS | 22,68 | 23,71 | 22,68 | |
11. | Obora B | PS | 23,20 | 23,20 | 23,94 | |
12. | Bolevec Pinďule A | PM | 23,31 | 25,72 | 23,31 | |
13. | Bolevec Plameňáci A | PM | 24,00 | 29,07 | 24,00 | |
14. | Bučí | PS | 24,98 | 24,98 | 28,64 | |
15. | Manětín | PS | 25,51 | 30,21 | 25,51 | |
16. | Čeminy | PS | 26,25 | 26,25 | NP | |
17. | Letkov B | PJ | 27,29 | 40,18 | 27,29 | |
18. | Chrást | PB | 28,55 | NP | 28,55 | |
19. | Bolevec Pinďule B | PM | 28,63 | 28,63 | 30,16 | |
20. | Obora D | PS | 29,13 | 48,08 | 29,13 | |
21. | Obora A | PS | 29,83 | 29,83 | NP | |
22. | Kaznějov B | PS | 30,09 | 30,09 | 33,26 | |
23. | Letkov C | PJ | 34,09 | 34,09 | NP | |
24. | Ledce A | PS | 35,84 | 35,84 | NP | |
25. | Obora C | PS | 50,43 | 50,43 | NP | |
26. | Horní Bělá B | PS | NP | NP | NP | |
27. | Kožlany | PS | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře