Bookmark and Share

LAN PARTY 1. ročník

Vydáno dne 23. 12. 2007 (6373 x přečteno)

Vás srdečně zveme na přátelskou LAN PARTY STRAZOV.CZ od 9.00 hod. 5. ledna 2008 do 19.00 hod. 6. ledna 2008 ve Strážově v klubovně hasičské zbrojnice.


Co bude připraveno..
Prostor pro LAN PARTY ..Místo bude upřesněno dle zájmu . Kabel pro připojení k HUBu, počítačová síť , základní hra Counter-Strike 1.6 a připojení na internet.

Co je potřeba vzít s sebou ?
Počítač se síťovou kartou, monitor, klávesnici, myš, podložku, sluchátka, napájecí kabely, datový kabel pro monitor,hry které se budou hrát, veškeré systémové softwary a Windows XP, prodlužovací kabel s roztrojkou pro připojení , jídlo, pití, různé povzbuzovače pro noční hraní. :-)

Co je potřeba před návštěvou udělat ?
Zaslat přihlášku, konfiguraci počítače na e-mail: jan.adamec@strazov.cz nebo ICQ 118118703 Upozorňuji , že prostory jsou limitovány max. 15 - 20 místy v případě velkého zájmu se bude muset zajistit větší prostor . :-))) Místo kde se bude hrát se musí vrátit do původního stavu před akcí a proto si vezměte přezůvky !!!

Tato akce nemá organizátora, ani odpovědnou osobu, každý odpovídá sám za sebe i za své zařízení (PC a jiné).

Pokud by někdo měl nějaké kladné náměty k organizaci, vyzývám ho k větší aktivitě při příští organizaci (resp. veřejné domluvě). Další podrobnosti můžeme dohodnout v diskusním prostoru …


Zdroj: ADAMEC Jan