Diskuze SDH Strážov

14.03.2004 19:25 sancez desperado
Předem Vám všem přeji mnoho úspěchu ve vaší činnosti . Když si prohlížím vaše stránky a vidím soutěže extraligy nebo jak se ta soutěž jmenuje, minulý rok jste se nějak rozdrolili na dva tábory jedni zustali v hasičské lize a ti kteří nesouhlasili s pravidly a výroky rozhočích si utvořili ligu jinou . Mně toto jako širokou veřejnost dost mate hasiči jsou pro mnoho lidí symbol jednoty . Jako mladý hasič jsem sledoval útoky našich otců zdaleka nedosahovaly časů jako vy ,ale měli mnohem víc nadšení a smyslu pro fair -play . Nevzdali soutěž potom co jim nenaskočila mašina na poprvé a točily tou klikou dokud nohli ,nebo pokud se rozpojilo dopravní vedení snažili se ho spojit za každou cenu . Tohle je to co se dnes už nevidí Vám se nestavá že nenastartujete přece jen je rozdíl mezi PS 12 a stroji které dnes stojí na zakladně nevěřím že patří k zakladní vybavě DVS . Stane se že zavodnici nastačí natahnout nebo spojit či se špatně nabere a pro Vás nemá smysl útok dokončit . To je muj postřech a je na každym jak si to přebere .

Komentář k článku

15. 12. 2009

Přeji hodně štěstí do tohoto závodu.

08. 12. 2009

prisel jsi jenom o zeli

kisl

18. 10. 2009

Nazdárek Dane, já bych řekl že skvěle ..

Štafetu CTIF náš tým zlepšil o 3 vteřinky a nejlepší na okrese to znamená 1. místo. V ZPV se nám tolik nedařilo, ale 8 místo taky dobré. Jeden člen hlídky dostal tresné body za lano :D a změření azimutu nám taky přidalo 5 minit... Celkem jsme na 3. místě. Doufám, že to na jaře udržíme.

06. 05. 2009

Ahoj, přidala jsem nějaké fotky z Bezděkova pod Třemšínem, a tady je odkaz na video http://www.youtube.com/watch?v=29sAGo6DtHQ, zde můžete vidět kluky z A a jejich útok.

Holubová Věra

29. 04. 2009

Jirko. Doufám, že bude v pátek v hasičské zbrojnici. O víkendu budu trénovat děti.

20. 02. 2009

Jasně, že jsme zamrzli. Pro zdatné příznivce zimního lyžování byla připravena noční lyžovaní. Přidal jsem fotky do album.

To bych taky rád věděl kolik vás půjde na ples ?

21. 01. 2009

ahojky pojedete někdo v neděli do Třemošný?Kromě Jirky

17. 01. 2009

Kam se přijedeš podívat ?:-)

14. 01. 2009

Ahojky holky..kdo se chce jet podívat v sobotu do Dolního Hradiště..

07. 01. 2009

ahojky copak mate v planu v sobotu vecer..mam tu jeste 4 volny listky na  maturak 2.A podnikani ..tak kdyby jste nekdo nahodou chtel jit tak mi napiste juj

17. 12. 2008

ahojky tak dneska jsem to domluvila doufam,ze se nas sejde co nejvic

17. 12. 2008

Dane poupravil jsem ten odkaz. Nějak jsem se na ty fotky nemohl dostat, ale moc pěkné . Škoda, že jsem nemohl jít na tu večeři .:-) :-):-)

15. 12. 2008

Tak to je fajn zatím jsme tři

13. 12. 2008

Ahoj lidi kdo by měl 27.prosince zájem o projekci ze ZCHL.Je možnost to udělat v hospodě u Zlatého Jelena.Tak kdo má zájem???

04. 12. 2008

Kdy ? To je otázka ...

Sbor dobrovolných hasičů ve Strážově pořádá v sobotu dne 6. prosince 2008 od 18.00 hodin v sále hostince „ U ZLATÉHO JELENA „ na kterou srdečně zve své členy a ostatní příznivce.

24. 11. 2008

Mrtník.. Přidal jsem výsledky na stránky ligy..

13. 11. 2008

zdar, konecne sem sehnal ke kolmenovi poradnyho proudare. je to vasek svoboda z desenic a byl 3. na mcr v dorostu 2006

kisl

10. 11. 2008

Ahoj Věrko. Je potřeba chodit na valné hromady sboru. Doufám, že si uděláte čas a ukážete se 6. prosince.. Na stránkách je pozvánka. Jinak pořádání soutěž do ZČHL v roce 2009 bylo odhlasováno na valné hromadě .Ještě musíme dostat důvěru závodníků a pořadatelů soutěží.  Jednání bude 22. listopadu v Poděvousích. Hledam dalšího zájemce, který by jel na hlasování . Nehlaste se všichni? Nebo by mohl pracovat v radě ligy. Já to rád předám členům soutěžního družstva, ale za podmínky, že bude znát pravidla PS (útok) nebo ligy :-) Sám si ho prověřím. :-))

27. 10. 2008

Kdo by tam měl přilítnout, jako střela? :-) Je to náš strojník. Kdo tam ještě přijel z okrsku? A co nám v pátek přinést nějaké video na valnou hromadu. Bylo by určitě zajímavé to promítnout. Co ty na to? A na ty Standovo komentáře se opravdu těším. Zda budou. :-) Standa má jiné priority a spoustu práce na HZS.

27. 10. 2008

Nazdar Jirko. Vstávání bylo krásné. V době houkání jsem odjížděl do Dolního Hradiště. Od 9.30hod. tam bylo setkání rady ZČHL, no a následovalo rozloučení se sezónou 2008. Jak to dopadlo na cvičení? Kolik tam bylo místních sborů? A co se nacvičovalo? Neříkej, že jsi tam taky byl? Dostal jsi hlášení od Standy co? To by nám Standa taky mohl přidat nějaké hodnocení na stránky. Poslední dobou je nějak moc naplánovaných hasičských akcí a nebo málo lidí.:-(

25. 10. 2008

To Jirka: A mohu jí alespoň přijít zamávat bílým šátkem a popřát jí hodně štěstí u jiných majitelů? :((( , když se to u nás nepovedlo?

08. 10. 2008

Něco pro Dana..

07. 10. 2008

To Dáša: Veškerá pravidla jsou na stránkách: www.dh.cz  v dokumentu Pravidla PS pravidla_PS_2007.doc

:-)))

07. 10. 2008

to Honza: Já nemam doma tak dlouhý pásmo a ani neznam jak to ma bejt všechno od sebe vzdálený. :)

07. 10. 2008

Pěkně trénujte. Já se budu raději koukat. Nebo se někdy dohodneme a uděláme ukázku našim dětem v Klatovech..  V sobotu jedeme na okresní kolo a potom bude času dost. Jirko a budeme někdy realizovat ten projekt stavby věže na strážcovském hřišti ?

Dáša :  A co brání v naměření ? :-)

07. 10. 2008

to Jirka: tak ty máš alespoň kde trénovat. Já se musim spokojit s naším hřištěm, kde to neni ani přesně naměřený.

06. 10. 2008

Já začínam teď lehce trénovat a přes zimu taky :)

05. 10. 2008

Já bych řekl, že se všichni uložili k zimnímu spánku. Příští týden jedeme na dětskou soutěž do Sobešic. Doufám, že se najdou řidiči, kteří nám pomohou děti odvést na podzimní kolo. Je nás celkem 16. A co holky? Pojedou do Chlumčan ?

05. 10. 2008

Tady je poslední dobou nějak pusto:(