Technika sboru - Aktuální dokumenty

Požární technika

Vydáno dne 01. 04. 2007 (2981 přečtení)

Požární technika, výstroj a výzbroj, využívaná sborem dobrovolných hasičů ve Strážově se v posledních dvaceti pěti létech velmi vyrazně zmodernizovala. Sbor má dnes mimo jiné k dispozici 2 hasičské autocisterny CAS 25 RTH a CAS 25 RTHP, a dopravní automobil AVIA DA 12. V roce 1999 obdržel další stříkačku PPS 12, kterou členové soutěžního družstva mužů přestavěli na soutěžní účely. Jednotka je vybavena dýchacím přístrojem Saturn. Samozřejmostí již je radiostanice na základně v prostorách hasičské zbrojnice, která řádně navazuje spojení s operačním střediskem. Dále jsou používány radiostanice ve vozidlech. Všichni členové zásahových jednotek, velitel a strojníci jsou řádně na tuto moderní techniku zaškolováni.

Vyvěšeno Dokument Archiv

Aktuální dokumenty